KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13714414

nr 1371 4414

Akvarell

Ulla D Karlsson, sjölandskap, Signerad, bladets mått: 56x75 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:46:19